Szilbekné Cseh Györgyi–Intézményvezető
– Mesterpedagógus
– Tanfelügyelő
– Minősítő szakértő

Tanított tantárgy: Magyarszövegértés, szövegalkotás

Bolláné Takács Enikő – Intézményvezető-helyettes – Tanító, angol nyelv műveltségterület, pedagógiatanár

Tanított tantárgy: angol

Simon Lászlóné
– Intézményvezető-helyettes
– Matematika, orosz, angol szak

Tanított tantárgy: angol

Süveges Jusztínia – Magyar, történelem, népművelés szak

Tanított tantárgy: magyar, történelem

Jakab Lászlóné
Matematika, pedagógia szak

Tanított tantárgy: matematika

Simon Márta

– Tanító

Tanított tantárgy: angol, technika

Selmeci Lajos
– Műszaki tanár

Tanított tantárgy: technika

Odor Jenőné – Testnevelés, német szak

Tanított tantárgy: testnevelés, német

Bősze Levente
– Magyar, történelem szak

 Tanított tantárgy: magyar, történelem

Macherné Bedőcs Rita – Matematika, ének, számítástechnika szak

Tanított tantárgy: ének, számítástechnika

Lappints Csaba – Földrajz, rajz szak

Tanított tantárgy: földrajz, rajz

Takács Andrásné – Matematika, fizika, számítástechnika szak

Tanított tantárgy: Számítástechnika, matematika

Rusznyák Éva
– Tanító és művelődés menedzser

Tanított tantárgy: tanító

Reizerné Invics Zsuzsanna
– Német, tanító
Tanított tantárgy: Német, testnevelés

Bődiné Kóbor Erika

– Napközis nevelő

Dr. Kustosné Wulcz Gabriella – Tanító

László Tamásné

– Napközis nevelő, fejlesztő

Kovácsné Gerencsér Magdolna – Tanító

Nagy Tamás

Tanító -testnevelés műveltségi terület, gyógytestnevelés, gyógypedagógus, “B” licenc utánpótlás labdarúgó edző
– Tanított tantárgy: testnevelés, fejlesztő foglalkozás: SNI, BTMN tanulók számára, diáksportkör labdarúgás – Intézményi Bozsik program

Mészáros Márta
– Tanító, gyógypedagógia

Pappné Herold Rozália
– Tanító

Nagyné Venesz Judit
– Tanító

Pápainé Haczai Judit

– Tanító

Patai Klára

– Napközis nevelő

Varga Zoltánné
– Tanító, differenciáló pedagógus

Timárné Takács Eszter – tanító

 

gyógypedagógus(tanulásban akadályozott pedagógiája szakos tanár) -Magyar műveltségterület -Tanított tantárgy: testnevelés, SNI fejlesztő órák, napközi

Tóth Katalin (jelenleg gyesen)

– Napközis nevelő

Vorigin Lászlóné

– Tanító

Dr. Tóthné Rácz Melinda

Tanító

Napközis nevelő

Bán Renáta

tanító, művelődésszervező

Dr. Vörös Ferencné

Tanár

– Ének-zene
Kálóczi Márta
Tanár
– Angol nyelv és irodalom

 

Botóné Kulcsár Vanessza
Tanító
– Magyar nyelv és irodalom
– Műveltségterület

Rokobné Morvay Diána
-Tanító

Radekné Kocsis Krisztina

Tanító

– Ének-zene – Műveltségterület

Perediné Pónya Judit

Tanár

– Biológia – Testnevelés

Bauer Ildikó

Tanító

– Magyar nyelv és irodalom szakos tanár

Kovács Ildikó

Tanító – Művelődésszervező Műveltség terület: Ember és társadalom

Petőfalvi Katali

Tanító – Angol nyelv – Ének-zene – Műveltségterület

Kiss Dorottya

Tanító

 

Szélesné Karácsony Ida
Tanár
– Számítástechnika
– Matematika
– Kémia

Berkiné Cseh Judit

Tanító – Nyelv- és beszédfejlesztő

Pedagógusok egyéni fogadóórái előzetes egyezteteés alapján 2017/18

 

Tanár neve

Fogadóórák
Szilbekné Cseh Györgyi kedd 11:50-12:35
Bolláné Takács Enikő kedd 9:55-10:40
Simon Lászlóné szerda 10:55-11:40
Bán Renáta szerda 10:55-11:40
Bauer Ildikó Éva csütörtök 8:55-9:40
Berkiné Cseh Judit péntek 12:45-13:30
Botóné Kulcsár Vanessza szerda 11:50-12:35
Bődiné Kóbor Erika szerda 9:55-10:40
Bősze Levente csütörtök 8:55-9:40
Dr. Kustosné Wulcz Gabriella csütörtök 9:55-10:40
Dr. Tóthné Rácz Melinda szerda 8:55-9:40
Dr. Vörös Ferencné szerda 11:50-12:35
Fabinyi Ferencné csütörtök 9:55-10:40
Horváth Ildikó hétfő 11:50-12:35
Jakab Lászlóné kedd 8:55-9:40
Kálóczi Márta szerda 10:55-11:40
Kiss Dorottya szerda 11:50-12:35
Kiss Rita csütörtök 14:45-15:30
Koncz József hétfő 11:50-12:35
Kovács Ildikó hétfő 8:00-8:45
Kovácsné Gelencsér Magdolna csütörtök 8:55-9:40
Kozicz Krisztián péntek 8:55-9:40
Lappints Csaba péntek 9:55-10:40
László Tamásné csütörtök 10:55-11:40
Macherné Bedőcs Rita csütörtök 9:55-10:40
Mészáros Márta szerda 10:55-11:40
Molnár Viktória kedd 10:55-11:40
Nagy Tamás hétfő 9:55-10:40
Nágel Sándor kedd 7:30
Nagyné Venesz Judit kedd 8:00-8:45
Odor Jenőné hétfő 8:55-9:40
Pappné Herold Rozália szerda 9:55-10:40
Patai Klára csütörtök 8:55-9:40
Pápainé Haczai Judit péntek 10:55-11:40
Petőfalvi Katalin péntek 9:55-10:40
Pusztai Róbertné hétfő 11:50-12:35
Radekné Kocsis Krisztina péntek 8:55-9:40
Reizerné Invics Zsuzsa csütörtök 10:55-11:40
Rusznyák Éva kedd 9:55-10:40
Salamon Marianna kedd 9:55-10:40
Sásdiné Schnur Bernadett péntek 9:55-10:40
Selmeci Lajos csütörtök 9:55-10:40
Simon Márta hétfő 10:55-11:40
Süveges Jusztínia kedd 8:55-9:40
Szélesné Karácsony Ida Katalin péntek 9:55-10:40
Timárné Takács Eszter hétfő 10:55-11:40
Tóth Katalin hétfő 9:55-10:40
Tóth Katalin ifjúságvédelem péntek 9:55-10:40
Vorigin Lászlóné szerda 11:50-12:35

 

Pedagógusok egyéni fogadóórái előzetes egyezteteés alapján 2017/18

 

Tanár neve

Fogadóórák
Szilbekné Cseh Györgyi kedd 11:50-12:35
Bolláné Takács Enikő kedd 9:55-10:40
Simon Lászlóné szerda 10:55-11:40
Bán Renáta szerda 10:55-11:40
Bauer Ildikó Éva csütörtök 8:55-9:40
Berkiné Cseh Judit péntek 12:45-13:30
Botóné Kulcsár Vanessza szerda 11:50-12:35
Bődiné Kóbor Erika szerda 9:55-10:40
Bősze Levente csütörtök 8:55-9:40
Dr. Kustosné Wulcz Gabriella csütörtök 9:55-10:40
Dr. Tóthné Rácz Melinda szerda 8:55-9:40
Dr. Vörös Ferencné szerda 11:50-12:35
Fabinyi Ferencné csütörtök 9:55-10:40
Horváth Ildikó hétfő 11:50-12:35
Jakab Lászlóné kedd 8:55-9:40
Kálóczi Márta szerda 10:55-11:40
Kiss Dorottya szerda 11:50-12:35
Kiss Rita csütörtök 14:45-15:30
Koncz József hétfő 11:50-12:35
Kovács Ildikó hétfő 8:00-8:45
Kovácsné Gelencsér Magdolna csütörtök 8:55-9:40
Kozicz Krisztián péntek 8:55-9:40
Lappints Csaba péntek 9:55-10:40
László Tamásné csütörtök 10:55-11:40
Macherné Bedőcs Rita csütörtök 9:55-10:40
Mészáros Márta szerda 10:55-11:40
Molnár Viktória kedd 10:55-11:40
Nagy Tamás hétfő 9:55-10:40
Nágel Sándor kedd 7:30
Nagyné Venesz Judit kedd 8:00-8:45
Odor Jenőné hétfő 8:55-9:40
Pappné Herold Rozália szerda 9:55-10:40
Patai Klára csütörtök 8:55-9:40
Pápainé Haczai Judit péntek 10:55-11:40
Petőfalvi Katalin péntek 9:55-10:40
Pusztai Róbertné hétfő 11:50-12:35
Radekné Kocsis Krisztina péntek 8:55-9:40
Reizerné Invics Zsuzsa csütörtök 10:55-11:40
Rusznyák Éva kedd 9:55-10:40
Salamon Marianna kedd 9:55-10:40
Sásdiné Schnur Bernadett péntek 9:55-10:40
Selmeci Lajos csütörtök 9:55-10:40
Simon Márta hétfő 10:55-11:40
Süveges Jusztínia kedd 8:55-9:40
Szélesné Karácsony Ida Katalin péntek 9:55-10:40
Timárné Takács Eszter hétfő 10:55-11:40
Tóth Katalin hétfő 9:55-10:40
Tóth Katalin ifjúságvédelem péntek 9:55-10:40
Vorigin Lászlóné szerda 11:50-12:35

 

Nevelő-oktatómunkát segítő kollégáink:

Lédig Ágnes
– Oktató-nevelő munkát segítő iskolatitkár
– Általános iskolai tanító, számítástechnikai szakos tanár

Kertainé Káposzta Hedvig
– Gazdasági ügyintéző

Iskolai könyvtárosok :

Sulyok Attiláné
– Iskolai könyvtáros

Horváth Gábor
– Történelem, könyvtár szak
– Könyvtáros, hadtörténész